Koszykarki SP2 Zamość zdobyły II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Aktualności, Środa, 13 marca 2024

W dniu 13.03.2024r. w Hrubieszowie rozegrano Finał Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Do zawodów awans uzyskało 5 zespołów: SP 2 Zamość, SP 3 Hrubieszów, SP Sitaniec , SP 1 Krasnystaw oraz SP 2 Tomaszów Lubelski. Nasze koszykarki wysoko pokonały drużynę z Sitańca i awansowały do finału. Tam uległy zawodniczkom z Krasnegostawu i zajęły ostatecznie II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt.

Skład reprezentacji SP 2: Zuzia Lis, Weronika Drogoszewska, Maja Borkowska (7a), Emilka Rząd, Julia Bondyra, Marcelina Wichowska (7b), Ala Zybała, Kornelia Walkowiak (7c), duchowe wsparcie kontuzjowana Maja Grula.

Trener: Monika Kycko
Brawo Dziewczyny!